Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    nagyúr

    válasz orion1025 #1 üzenetére

    Nekem sincs ilyen gondom ám sokaknak volt/van/lesz és segítettem rengeteg ilyen embernek - de ezek szerint te nem vagy a célközönség része. Ami se nem baj se nem gond. Nem is igazán értem hogy hogy keveredtél erre. Mindenesetre akkor hadd ajánljam figyelmedbe az említett esetet a bejegyzés végén valamint a rá adott válaszom itt: tanulságos, mert a felhasználó egy 5 éve használt, bejáratott app-ot talált ami egy tulajdonosváltás után kezdett durván reklámokat dobálni. Nem tudom hogy vagy vele de nem tartom kizártnak hogy ez neked is becsúszott volna egy frissítéssel ugyanúgy mint neki.

    Amúgy is lehet hogy inkább topikot kellett volna erre (is) nyitnom és ezt betenni első hozzászólásnak..

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • crok

    nagyúr

    válasz orion1025 #5 üzenetére

    Mint említettem nem vagy célközönsége a bejegyzésnek. Főleg nem értem hogy jön ide az Android "lassulás" meg "fagyás" dolog, ne itt menj ebbe bele kérlek. A rendszer meglehetősen jól van megírva (mert közelről ismerem) de ha a user így / emígy viselkedik azzal mit kezd a fejlesztő? Semmit.. attól hogy a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye. Aki nem akar nem vesz Androidot futtató készüléket (se telefont se mást) és nem lesz Android-os problémája sem, horses for courses ahogy a művelt svéd mondaná - minden másra ott a konkurencia, akkor oda kell menni venni/írni/használni, nincs tiltva, nincs követelve, nincs kényszerítve senki hogy ne így tegyen ha a belátása úgy diktálja. Természetesen lehet mindenre találni alternatívát, nyílt forrásút. De témába vág-e ez a sok hozzászólás? Nem.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • crok

    nagyúr

    válasz donmackó #4 üzenetére

    Igen, ez jó taktika - lenne, de pl. egy olyan app esetén, ami értelmét veszti net nélkül..? A teljes tiltás nem igazi megoldás. Local VPN-es adblock (akár tűzfal). Hosts alapú adblock. DNS alapú adblock. Vagy ahogy fentebb írtam: ne használjon Android-ot, főleg ne reklámot is tartalmazó appokat, sőt, appokat se. Majd'mindenre van nyílt és|vagy reklámmentes megoldás - csak nem elterjedt, "macera", "senki se használja".. ésatöbbi. Hogy nevelsz át több tucat ismerőst pl. Messengerről Telegramra? Sehogy.. De ne menjünk már ebbe bele.. Ez most itt nem erről szól.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák