Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz H.O.D. #48 üzenetére

    1db VGA-val elmegy léggel, de ha nincs klíma a szobában, akkor nyáron megdöglesz tőle. Belefolysz a székbe. Kettővel szerintem horror hangja lesz és még úgy is lehet, hogy fagy.
    Értem, hogy kisebb ház, de azért ahhoz nagyon garzon kell, hogy ez tényleg ennyire számítson.
    1db GPU-val igen drága dolog tartani a színvonalat, mert pokoli drága az 1GPU-s csúcskategória mindig minden sorozatban és hatalmasat esik az ára, szóval a gatyád rámegy, de ha meg pénz van dögivel akkor meg ott egy gamer laptop ami szvsz kisebb :DDD Egy középkategória alja VGA meg úgy jó, ha kettő van belőle. Elvagy az 5870-el, értem én, de azért azt már erősnek nem nevezném. Annak minek új házat venni? Nem jó a régi? :DDD

    Nem kötekedésből, de az egy vicc, hogy egy ilyen házat két léghűtött VGA-val fotóznak.
    1db 1GPU-s VGA-val lehet építeni egy jó kis gémelőset bele, szóval jóféle ház, ahogy olvasom többen rá is cuppannak, de szerintem senki nem szán bele 2db VGA-t.
    Egyel... GPU+CPU folyadékhűtéssel, úgy okés azt még talán elviszi az a radi normális rendszerfolyadék hőmérséklet mellett valami jobb CPU-val, aminél nem kell nagyon feszt emelni egy kis órajelért. Úgy még elhiszem, hogy nem disszipál annyira brutálisan a két chip, az alaplapot meg a többi sallangot meg mondjuk, hogy hűti a huzat jobb ventikkel zajmentesen és akkor megy is meg hűs is.
    Értem hogy praktikus a többihez képest, de függetlenül állva hozzá inkább félszemű a vakok között ha a gémelésre mész rá, ha meg azért nem itx, mert olyan otthoni mindenes akkor meg pláne praktikus egy böszme ház egy nagy fullos ATX alaplappal a csúcskategóriáról ami lehet régebbi akár, de legalább minden szar rá van integrálva ami csak kellhet.
    A kisebb alaplapokról mindig lemarad valami csati és előbb-utóbb rittig pont az kéne otthon valamire...

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák