Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz antikomcsi #27 üzenetére

    Eközben itt vagyok én a 20 éves házammal és mind a mai napig szeretem (na jó ez most épp a "műhely/szimulátor" gépem, hogy ne zavarjam a kicsiket, amikor alszanak). Nagyon sok házam és gépem volt már az évek alatt (sokat építettem is) és természetesen van "modern" házam is fenn a lakótérben, de valahogy ha stabil, tágas, jól szerelhető házra van szükségem, amiben minden is elfér, akkor mindig visszatérek "Böhömkéhez"... :B

  • relixo

    tag

    válasz antikomcsi #27 üzenetére

    Tény , részben igazad. Valóban normális házak 30k felett kezdődnek.
    De azért akad még jóféle az alatt is! Anyagminőség hagy kívánni valót maga után néhány esetben de azért a többség igényeit messze kielégíti egy SilentiumPC Regnum RG6V Evo vagy Phanteks Eclipse P400A amik 30 alatt vannak még most is az elszállt ár helyzetben.

    De igazad van mert valóban 35-től indulnak a normálisabb valamire való házak gondolok itt fractal design meshify c, Lian Li LANCOOL II Mesh, be quiet! Pure Base 500DX,Cooler Master TD500 stb..stb.. és azért ezek már nem gagyik lássuk be. Persze kinek mi tetszik, de ezek már jók anyaghasználatot tekintve és szellőzésük is jó plusz még mindig 40k alatt járunk. ;)

    Persze egy highend munkagépnek fog kelleni egy 60k értékű ház biztos de az a baj főként vérpistikék fogják venni akik a ház tudásának a negyedét se fogják kihasználni azért is írtam amit. (vagy lásd a szintén fentebb említett gpu-s példám)
    Amúgy ha már 60k gondolkodik valaki akkor szerintem Fractal Design Meshify 2 és még jól is néz ki. -szubjektív kinek mi tetszik de tudásilag mégiscsak el kell ismerni na.-
    Privátba és fórumon is nem egyszer kaptam mostanában IQ betyár beszólást főleg árak miatt ezért külön köszi,hogy tudunk normálisan beszélgetni. :R

Új hozzászólás Aktív témák