Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • creation

    senior tag

    válasz iMaverick #34 üzenetére

    Idézet egy privát üzenet váltásból és egyben a saját véleményem:

    "Egy apró meglátás még záróképként... A legtöbb házat gyártó cég igyekszik a házon belül légáramlatot létrehozni. És valahogy manapság elfelejtik, hogy alapvetően egy jó gépháznak van saját légáramlata ventilátor nélkül is. Nagyon kevesen veszik figyelembe a tényt, hogy a legnagyobb hőtermelő egy erősebb gép esetén nem a processor. ÉS a helyett, hogy az ennél felgyülemlett hőtöbletet azonnal a kijuttatnák a házból, még azt megirányítják a másik hőt termelő egység felé.
    Ez nincs sokkal másképp az én házam esetén sem. Ám nálam a fő hűtött egység a legnagyobb hőt termelő. A második legnagyobb hőt termelő, már eleve a szabadban van és a táp, bár rajta keresztül kapja a saját levegőjét, mégsem gondolom, hogy ez annyira rossz lenne, mert a kiáramlást tekintve a lehető leggyorsabb úton tud a fizikának megfelelően távozni az belőle...
    "

    Ez indította el bennem a dolgokat elsősorban.

    Amiket #35-ben imibogyo linkelt, azok közül az elsőt már én is láttam, a másodikkal a gond, hogy dvga megléte esetén már érdekesebb lenne a koncepció... De úgy sem lehetetlen a vga eltüntetése. Viszont sajna a VGA biztosan kéri magának az aktív hűtést, hacsak nem: [link] :DDD

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Új hozzászólás Aktív témák