Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chester91

    senior tag

    válasz Sinesol #2 üzenetére

    Mindkettőtöknek a mondandójában van némi igazság. 12 fölött már ultrabook is jöhet, ami lehet, jobb is. Jelenleg az a baj, hogy az ultrabook kategória annyira drága, hogy sokaknak megfizethetetlen. Ez akkor lesz jó méret, ha nem 2-300e, hanem mondjuk egy iPad árában működik.

    Kb. fél éve használok iPad-et. Meg kell mondjam, szkeptikus voltam már önmagában a táblagépekkel szemben. Tökéletesen használható a 9,7", mindenre elég. Kényelmesen lehet a kijelzőn több ujjal gépelni, billentyűzettel (nem apple, mielőtt azt hinnétek, hogy pénzfát nevelgetek otthon :DD). Egyedül a képernyő felosztása nem működik még ugye az almánál, de más nem is hiányzik belőle. Aki a netbookot és notebookot akarja kiváltani, teljesen jó a táblagép 10.1"-ig. Aki óriás "telefont" akar, annak 7" vagy a 6"-os telefonok. Aki az ultrabookot akarja kiváltani, annak lesz jó ez a méret. A 9,7-10,1" nem versenytársa ennek a méretnek, mivel másra jó :))

    Én, mint abszolút szkeptikus vagyok a bizonyíték, hogy igenis elég ez a méret arra, ha a netbookot ki akarod jegyzetelésnél, és média tartalmak fogyasztásánál váltani :)) Még játszani is lehet vele profin :DD

    „Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

Új hozzászólás Aktív témák