Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    No, akkor mondok valamit.
    Több, mint tíz éve volt már ilyen segédeszközről szó, a Boros-Bochkor páros ecsetelgette az előnyeit. Ha jól emlékszem, a Sláger Rádió volt a közvetítő média, és volt egy hölgy is köztük műsorvezetőként.
    Nos, szóval kartonból hajtogatható eszköz volt a téma, a NET-en fellelhető volt a rajz, amelynek alapján már csak kivágni, hajtogatni kellett, és minden nő boldogan vehette tudomásul, hogy férfi módra tud pisilni.
    A hölgy el is vonult a klotyóra, élő egyenesben csorgott a pisi, és örömmel nyugtázta, hogy működik a dolog.
    Ami azt illeti, nem volt dizájnos, inkább szögletes, amolyan barkács cucc volt a riport témája. Tény, hogy nem mai találmány.

    Hölgyeim, kik állva szeretnétek a hóba pisilni neveteket, van egy olcsó ötletem.
    Kukázni kell egy kidobott újságot, egy lapjából jó kis tölcsért lehet tekerni, a többi már egyértelmű.
    Ha mégsem menne a dolog, szerintem bármelyik közelben lévő férfi örömmel segít.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz ^Clown #25 üzenetére

    Tényleg jó. Szinte mindenre. Kiszáradt bőrre, gyulladásokra, fagyásokra, ekcémára, lilásan elszineződött száraz foltokra.
    Sőt...
    Anno be volt gyulladva a szemem, reggelre beragadt, nem tudtam kinyitni, csak jó sokára. Már nem tudom, mit adtak rá a dokik, az tény, hogy nem használt. Az addig háttérbe szoruló nagyanyám szabad kezet kapott, anyám legyintett, csináljon amit akar.
    Következő alkalommal már nem a WC-be pisiltem, hanem bilibe. Tortúra indult.
    Előttem hokedli, azon a bili az én drága pisimmel, én meg sámlin ültem. Vatta a pisibe, és pátyolgani kellett vele a szememet. Pfújj, én ezt nem... Csattant a nyakamon nagyanyám tenyere, és én undorodva ugyan, de félelemtől űzve pacsmagoltam a szemem a pisis vattával.
    Az eljárás végén már sírtam, és velem sírt nagyanyám is. Szeretett, és bár sajnált, de muszáj volt kényszerítenie arra, ami számomra borzalmasnak tűnt. Ez fájni tud nagyon, ma már tudom. Jót sírtunk egymás vállán, aztán nagyanyám elmondta, hogy én még jól jártam, mert vannak ám olyan esetek, amikor meg is kell inni a pisit.
    Elmaradt a vatta, egész jól elvoltam a friss pisi szemembe való lötybölésével. Pár alkalom után megszoktam, és a lötybölések alkalmával együtt rikoltottunk nagyanyámmal a harci rigmust: Hiszi, vagy nem hiszi, ha mász nem, szegít a piszi!
    Ezen muszáj volt röhögni, és mivel a bilibe röhögtem, jóval öblösebben ért a hang a fülemhez, mint ahogy én azt kiadtam. Ezen is muszáj volt röhögni.
    Azt nem tudom mennyi idő kellett hozzá, talán pár nap, a szemem újra egészséges lett.

    Épp a minap olvastam a NET-en valahol, hogy a pisi ivására bíztat valaki. Én nem nézem hülyének.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák