Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    HI!

    fLeSs gratula ismetelten, minden tiszteletem a Tied nagyon korrekt!
    Az elso utan eszreveteleztem, van ami teljesult /875/ van ami nem /intel-intel/, hat ezen szeretnek javitani vmicsket ugyanis tok veleltlenul :-))) landolt nalam ey Intel 865PERLL rocklake nevezetu zacsis vmi! ha erdekel a dolg es vna kedved jaccani vele szivesen kikolcsonzom a kicsiket nemi idore:-))).
    Szoval meg csak most lett osszedobva a kiciske, es mithogy a videom szelidebb /8500le/, ezert a 3dmark-nak ide nincs sok ertelme de csak kiprobaltam mar csak stabilitas miatt is:-))) es teljesen dobbenetes modon csinalt egy 76xx pottyot, a pone nem is itt van hanem hogy egy msi kt4-es 1800+@1820-on szolidan szaladt ugy 8500 potty kornyeken, ellenen ott a fastwrite bekapcsolva. A ram a msi-ban meg 200-on rohangal!
    Az PERLL-ban termeszetesen minden allap semmi finomitas eddig bakapcsolva:-)) Es a pcmark2002 69xx/79xx pottyel vegez 2.8c-s proci 400-as twinmos 2*512-val! errol gyun eszembe a memori eleres hogyan valtozik egy lassabb /2.4c 2.6c/ proci hasznalataval????
    mas! ez nagyon teccik:''...igazi tuningalaplapokkal (a'la MSI...'' ki gondolta eszt meg nehany eve??? gratula nekik is
    na kb ennyi a rofogesem, mar csak meg egy kerdes marad: meselj lecci vmit az envy-rol szeritem tobben epedve varjak a beszamolot rola, esetelg egy kulon kis osszehasonlitgatsa a mas hires/hirhedt integralt audio csippel???

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • neduddki

    nagyúr

    HI!

    Tisztelt hozzaerto Forumtars Urak! MOst akkor a pat nelkul az intel rocklake csinal 7955 pontot pcmark2002-vel! Na most nezem a pcmagazin 9-es szamat aho ennel jobbat kb max a asus csinal pat-val, a intel beallitasa 8-2.5-3-3. De nem 2.4c /pcmagazin teszt/ hanem 2.8c duhong benne. MOst akkor azert jobb mert nagyobb proci gyorsabb memori? vagy az intel alapbol ijjen jo alaplapot csinalt???
    A chaintec-vel nekunk is hasonlo a tapasztalat, akkor 2.4c voltak benen es cad + grafikai progik alatt siman megette intel a chaintec-ket.

    udv

    neduddki

    p.s. Parci nem is vartam mast:-))) ugye ha nem tajvani hq meg magyar kepviselet, csak segito szandeku ember akkor ma nem is ko semmi:-))))

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Aktív témák