Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HolyFire

    aktív tag

    válasz Bog #26 üzenetére

    Hát igen ez a leütntk érte téma bír némi igazságtartalommal. Sokszor én is azt veszem észre hogy ülök a metrón vagy vonaton kezembe a teló, fülembe a füles, babrálok a számok közt és csak azt veszem észre hogy mindenki a telóm sasolja. Az biztos hogy nem egy gyakori készülék, eddig rajtam kívül még csk egy embernél léttam az pedig a húgom volt a szomszéd szobában. Múltor vettem a jegyet a metróra a pénztárnál, kivágtam magam élé a gépet hogy tudjak fizetni és csk annyit láttam hogy a pénztáros picsa csak meredten néz előré és nem történik semmi. Rendesen rá kellett szólnom hogy úgyan adja má' a jegyem. Az meg -jajj bocsi csak a telefonod néztem-. M ondom jó1van azt húztam tovább.:))

    Szóvala a lényeg hogy tuti kis gép, csak szegényen esett egy kissebb karcolás. Valami szemét paraszt kivetre a kezemből miközbe sms-t olvastam égyik szórakozóhelyen. Szegény teló meg pattogott az aszfalton 3-at azt gyorsan felkaptam. Szerencsére semmi baja nem lett csak a fránya karc a sarkán azért dühít. Kár hogy nem tudom ki csapta ki a kezemből:(((, a tökeivel golfoznák az biztos

    Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

Új hozzászólás Aktív témák