Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BobMaster

    senior tag

    válasz MLaca #16 üzenetére

    Nem emléxem sehol béta BIOS feliratra :) Amúgy a magyar oldalon is folyamatosan fent van a legfrisebb BIOS, úgy emléxem, keopsznak fel is hívtam a figyelmét rá anno.

    Csak oda akartam kilukadni, hogy ha tudom, hogy más már csinált tesztet, akkor összevetem vele, és adott esetben mérlegre teszem, hogy vajon neki miért azok az eredmények jöttek ki, vagy hogyan mérlegelt.

    Ezzel nem a mások majmolására akarok senkit bíztatni, hanem arra, hogy több szem többet lát.

    Tegyük fel, hogy lehúzod a lapot a sárga földig, mert egy olyan egyedi darab jutott a kezedbe. Teszel róla egy kijelentést, amit az olvasók szentírásként elfogadnak. És tegyék is, emiatt kaptál házigazda minősítést, és dolgozol ott, ahol (ugye). Ha viszont észreveszed, hogy máshol (a PH!-s hírben megjelelölt forrásnál) néhány esetben még nForce2-t is kalapál, akkor még mindig kérhetsz egy másik deszkát, vagy megkeresheted az alulteljesítés okát. De nem jelentjük ki egyből, hogy lassú :)

    Szerintem megéri belefeccölni azt a plusz időt. Mert adott esetben úgy is elsülhet a dolog, hogy a tájékozott olvasó máshol is olvasott róla, ott jelentősen nagyobbat domborított, nem arra fog gondolni, hogy Neked esetleg egy béna darab jutott, vagy hogy az fizetett hirdetés. Hanem, hogy nem értesz hozzá eléggé.

    Na, asszem már túl is lihegtem a dolgot.

    A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

Aktív témák