Hirdetés

Aktív témák

  • csudri

    őstag

    (előre is bocs ha néha nem leszek teljesen irodalmi, viszont eléggé nyers igen)
    Te jó ég! Most rágtam magam végig a cikkben és igencsak fel kellett szednem az államat a padlóról! Ennyire elbarmolni valamit, nem is értem ezt. Itt verték a nyálukat, hogy ők most jól megszorítják a piacvezetők tökeit. Max. az én jó öreg gef2Ti-pro karimat tudták picikét megpiszkálni! De megszorongatni a ''nagyokat''? Nincs ezeknek tesztgépe, amin kipróbálják a cuccot? Ha látom, hogy szaggat egy új/menő/trendi/zsír (kinek mi a szimpi) gamma a legújabb fejlesztésemen, akkor belekukkantok már abba a driver-be, hogy vajon mi a rákért csinálja!

    Tudom, hogy nem lehet mindent driver-powah-ból megoldani, de kihozni egy ilyen fospumpát ennyiért? Azért a parasztvakításnak is van határa, nem? Á, mind1, csak jól felb@szom az agyam!

    A cikkről annyit, hogy részletes, érthető egyszerűen ph!quality. Grat hozzá! Bárcsak a Volari is annyira jó lett volna, mint a cikk. Akkor most arről tépnénk a szánkat, hogy mekkora királyásg ez a stuff, de így egy lol ez a zsuga.

    [Szerkesztve]

Aktív témák