Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TheVeryGuest

    senior tag

    Ja, nekem is van ilyen. Szerintem korrekt a közepes minősítés.
    Mondjuk az egér a gyári elemet felzabálta, 1.5 hónap alatt. A mostani szintén nem tölthetővel már 4 hónapja megy. A bill nem eszik sokat, még a gyári elemekkel tápol. A billentyűzet hatótávolságát csak megerősíteni tudom, falon keresztül a WC-ből (csak teszt volt, és összesen 3 helység van a lakásban) is remekül állítja a hangerőt. Mondjuk a vevőt érdemes a földre tenni, mert úgy vettem észre lefelé nem ''lát'', vagy valami árnyékolta, de mihelyst a földre került minden fasza lett.
    Na, negatívumok:
    Az egérpislogás télleg idétlen, bár szerintem abbahagyja egy idő után, de ha megrezdül az asztal amin áll, akkor feltámad. Az egér pontatlan? Hát lehet, modnjuk StarCraft közben nem zavar. Az való igaz, hogy Q3-ban UT2003-ban mostanában sűrűn kikapok, lehet megvan a magyarázat :))). Másik gyakorlati előnye ágyból fekve lehet ''távirányítani a DivX mozizást, TV-re, ez nekem nagyon bejön (persze egy ATi Multimedia Controller vagy mi testjével meg lehetne győzni, hogy lehet ezt jobban is).

    Mindenesetre csalódás volt, ha nektek is akkor megértem a hirtelen felindulásból 4-et. Egyébként talán inkább 5-nek kellene lennie, az igényes kivitel miatt.

    U.I.: A LogiTech is csinál funkcionálisan szar dolgokat, teszteljétek le a Wireless RumblePad-et, na az SZAR. Bár ha megtámadnak, küzdeni remekül lehet vele. Van vagy másfél kiló, és a users guide asszongya, vigyázzak nehogy a gyerek felszippantsa a darabkáit az orrával :DD.

    That's all folks (for now at least)

    “Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

  • TheVeryGuest

    senior tag

    válasz #18538752 #149 üzenetére

    Kihagytad az elejéről, hogy:
    ''Már 15 éve vagyok mosógépeszerelő...''
    Pedig úgy hitelesebb lett volna! ;]

    “Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Aktív témák