Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • karib

    addikt

    válasz zsoltee10 #29 üzenetére

    Nekem nagyon szimpatikus volt a Kingston, élettartam garancia, külön dobozban, leírással, igényes.

    Alapból induljunk ki onnan, hogy DDR333 Kingstont ugyanennyiért kapsz/kaptam volna, csak épp nem volt. Ellenben nem is volt rá szükség, mert nem fogjuk gyorsabban hajtani, ennél jobb időzítéseket pedig szerintem másból sem lehet kihozni. Az ellenfél egyébként pont Infineon DDR333 lett volna, de szokásos OEM kiszerelésben 1 év garanciával, így inkább a Kingston lett. A DDR400 Infineon szuper dolog, de minek, ha közel sem használod ki, és ebben a rendszerben később sem fogod? Szerintem akkor meg a garancia többet ér. DDR400 Kingston meg _nem_ plus 5 ezer lett volna :) Az inkább belement a tápba - de mindenki maga gazdálkodik :)

    Abit lapokkal szemben nyugodtan lehet előítéleted, nem makulátlanok, mi is sok személyes zűrről hallottunk akár NF7 tekintetében is - ellenben nekünk elsőre ment, így a pozitív tapasztalatot tudjuk megosztani. Lehet, hogy mindennapi Samsung vagy Infineon RAM-mal pl. már nem lett volna ekkora mázlink, mások pl. a RAM-mal szívnak sokat. De nálunk semmi rosszindulatot nem mutatott az NF7.

    Department of Redundancy Department

  • karib

    addikt

    válasz zsoltee10 #95 üzenetére

    Seagate 8 megások lassúak, WD pedig drága (legalábbis 3 év garral én csak a HRP-nél tudok). Így maradt a Maxtor.

    Persze, ha tudtok helyet, ahol olcsón lehet 3 évvel kapni WD-t... Mellesleg a 8 megás Seagate-re és Maxtorra is 3 év járna, ha jól emlékszem.

    Department of Redundancy Department

Aktív témák