Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz HERR Z #52 üzenetére

    - Turiont nem olyan eccerű venni és nem is éppen olcsó jószág, ráadásul a tesztelt 0,09-es A64 halk hűtése sem probléma.

    - Ha a leírtak alapján nem jön rá valaki, hogy bármilyen X800-zal megismételhető a trükk, az meg is érdemli :) Szerintem ez világos. A lényeget leírtuk: passzív hűtő gyenge szellőzés mellet képtelen lehűteni egy erősebb VGA-at. Ez látható abból is, hogy a northpole sem boldogult a ventik nélkül (ott van a cikkben), és egy ZM80D HP is elvérzett volna.

    - passzív táp azért kellett, mert ha már lúd, legyen kövér. A ventis táppal az a baj, hogy SOHA nem lesz olyan halk mint a venti nélküli, és még a legjobb ventik is zajosodnak idővel, de ha folyamatosan használod, akkor nem tünik fel annyira. Meghallgattam a teszthez használt CM RealPower 450-es hangját és utána egy teljesen új példányt, hát mit mondjak, volt eltérés... A többi felhasznélt venti olyan helyen van, hogy zajosodásokor könnyen olajozható vagy cserélhető. Ez egy garpecsétes táp ventijéről nem mondható el.

    - az árakat tényleg odarakhattam volna a végére, de pár hónap múlva már úgysem lesz értelmük. Van kimondottan árakkal foglalkozó cikksorozatunk is Bővebben: link, ott esetleg összefoglalom őket.

    - ha adok egy decibel értéket, azt legfeljebb a hajadra kenheted, de tessék 21 dBA :) Elég nyugis időszakban raktam őket össze, és tényleg a merevlemezek motorhangja (nem seek, csak a sima forgás) volt kihallható a Silvationból, de ez asszem benne van a cikkben is. Persze ehhez nagyon kell ám fülelni.

    - a házak kinézete szubjektív dolog, nekem a Silvation tetszett, bár nem nagyon szokom a házamat nézegetni :)

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák