Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cray Tyler

    senior tag

    Azért ez durva hogy egy nyilvános forumon még ha csak finoman is de valaki mer utalni arra, hogy az egyik nagy gyártó esetleg nem kizárólag reklámmal és hardverrel akarja feltornázni az eladásokat...
    ''nem tetszett neki, h az ati gyorsabb mint az nv...''
    LOL
    eddig is megvolt a véleményem az NVröl de mostmár biztos vagyok benne, hogy sosem lesznek a kedvenceim, akármijen überkircsi vasat nyomnak is ki a seggükböl a jövöben...
    én esimerem h tudnak fejleszteni és hogy kitünö gárda meg minden, de szetm eljött az az idö amikor az ati réges-régóta meglévö rutinja lassanként felülkerekedik az nv katonai multjábol eredö precizitáson és hatékonyságon. Bár azt hihetné az ember h ennyi szakmában eltöltött idö után vigyáznak a vonalaikra...
    amugy pedig szvsz példátlanul jó cikk, sódermentes és jó száraz ahogy kell. még sok sok ijet! :C

    végszó: MX440 van a gépembe me óóóccsó...
    LOL :))

    és bocs a kissé nyers hangnem miatt, de hirtelen indultam fel
    (fikázást-anyázást kéretik mellözni)

  • Cray Tyler

    senior tag

    válasz fLeSs #218 üzenetére

    okké, fogtam, valahol azért sejthetö hogy ennél sokkal durvább kijelentések is vannak ''feljebb'', csak nagyon meglepödtem...:Y

    irhattam volna ezt is:
    NVs csávó: mé lett az ati gyobb??
    PH: másko hozzatok használhatóbb szart!

    vagy:
    NVs csávó: mé lett az ati gyobb??
    PH: fizessetek többet a Future Marknak meg a MadOnionnak (vagy mittomén mejiknek...)!

    ez van, ma már mindenki tudja: két pont közt a legrövidebb út egy zsák pénz.

    konkrétan: szvsz az NV már hetekkel a megjelenés elött megcsinálta a saját hasonló tesztjeit, ergo valszeg tutták h az ati erösebb, akkor minek kell emiatt beszólni egy FÜGGETLEN (és kiváló) teszter bandának?
    EZ a konkrét véleményem, a többi csak hirtelen felindulás.

Aktív témák