Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • botye

    tag

    válasz Enemy #8 üzenetére

    Ne kapdd fel a vizet! A Codegen a low-end kategóriába tartozó tápegységeket gyárt. Egy kifinomult felhasználó természetesen nem elégszik meg vele. (Az átlag felhasználó pc-jében ma megtalálható 1 hdd 1-2 cd és 2-3 ventillátor... Nem is igazán a teljesítményével, hanem inkább a stabilitásával van baj. Számtalanszor fordul elő, hogy a 12V az csak 11,5 vagy 12,5 és ez így kicsit bizonytalan... ;] ) Azonkívül vedd figyelembe, hogy ha azt mondom a hevrnak, hogy odass' milyen f'sza codegen tápot vettem, akkor csak elhúzza a száját, mert kis hazánkban a Chieftech és Enermax a ''márka''... ;]

    De hogy a cikkről is írjak valamit: Klasszikus, letisztult formavilággal rendelkező, olcsó és nagy ház. Tipikusan az én ízlésvilágomnak megfelelő és árban is ott van... A mai kor villogó, kivágott, kerekded, csicsás ''házszörnyeit'' meg sem közelíti. Baromi rondán nézne ki (égő lenne) egy lan-party-n... De kit érdekel? Akinek az a fontos, hogy szép legyen, az vegyen magának. Van választék rendesen...

    A cikk pedig korrekt. Hogy miért kellett lehúzni a tápegységet, azt nem tudom :F

    A gödrök első számú törvénye: Ha benne vagy, ne áss tovább!

Aktív témák