Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • atus

    senior tag

    válasz Fed #45 üzenetére

    Ha megvannak a szerszámok, meg az alapanyagok, egy délután elég rá bőven. Mondjuk nekem kb két délutánom volt, mert minden mozzanatról képet készítettem, a gépem meg egyfolytában lemerült:(((, sőt elfelejtettem beszerezni pár cuccot. De optimális esetben max 3-4 óra.
    Sok sikert az átalakításhoz, a végeredményt pedig kíváncsian várom! :P

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

  • Pacák

    senior tag

    válasz Fed #45 üzenetére

    Én nagyon ráérősen csinálom. :DDD
    Talán segít:
    Alaplap, proci, hűtő, ram, baby AT ház+kibelezett-rossz ATX táp van...
    Ezek meg időnként a mostani házamból átemelt egyebek (CD, vinyó, floppy) már elegendőek hozzá, hogy a méretezés ne legyen gond. Magyarán ennyi elég hozzá, hogy bepróbáljam a dolgokat és eldöntsem, hogy hol kell a lemezvágó olló, a vasfűrész, a reszelő, a fúró vagy a flex...
    Az első próbánál nekem pl. úgy nézett ki, hogy az ATX táp a házban elöl nagyon szűkösen fog csak elférni, de most, hogy az alaplap a távtartókon csücsül, már pontosabban tudom szemrevételezni a helyzetet és már bizti, hogy nem kell pl. micro ATX tápot bebarkácsolni...
    A portoknál én nem vágtam ki a teljes felületet, mint Atusék, hanem annyit hagytam az anyagból, hogy befelé lehessen hajlítani a hátlemezt, hogy az ATX takarólemezzel együtt alul-felül összezáródjon... ezt asszem már írtam...
    Közben rájöttem, hogy mégegyszerűbb módja is van a hátlap morcosításnak az én esetemben: az eredeti hátlapot felül ne muszály befelé hajlítani, ki lehet vágni flex vagy vasfűrész segítségével és a rossz tápom hát lemezét kell úgy vágni, hogy meghagyok a táp aljából vagy 1.5cm-t. Mind1, a fotókról majd egyszerűbb lesz megérteni.
    Majd még írok, hogy hogyan haladok...

    Csövi!

    Nuclear launch detected

Aktív témák