Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domedee

    senior tag

    Ilyen van nekem is, de csak a sima usb-s változata. szerintem meglepően jó. már az is , hogy tényleg alumííííínium, amikor nézegettem ilyet a boltokban, amit mutattak, az mind sima műanyag volt (krómra fújva), szellőzés nélkül. ez pedig ezt mind tudja, és csak 7500 pénz volt, jó messze Bp-től, szóval olcsó.

    a sebességről annyit, hogy nekem idáig simán vert mindent a gépemben. most egy samsung 120/8/7200 van benne és verte a sata-s seagate-met (40/2/7200), emellett ugyanerre a samsungra dvd decrypterrel patán át max 10x-esen tudtam rippelni, usb-n át elértem a 16,1x-s sebességet is :Y.(egy pio 121-s dvd-olvasóval), simán lehetett róla egyszerre két dvd-t nero recode-dal letömöríteni...mazohista voltam;)

    a venti hangja tényleg hallható, de nekem főleg bekapcsnál sűvít, utána szépen lehalkul. a hatásfoka is jó a hűtésnek. azért tisztában vagyok vele, ha be van kapcsolva, de összeségében megéri az árát.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

  • domedee

    senior tag

    válasz Flashy #2 üzenetére

    szvsz annyira nem drága, bár jobbnak mondják a fw-st, de jobban megéri a sima usb-s. olcsóbb, és annyira nem vészes a sebesség/terhelés sem.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

Új hozzászólás Aktív témák