Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zoz

    őstag

    ''Ha visszaemlékszünk, akkor felrémlik, hogy a Gigabyte volt az egyetlen gyártó, amelyik az Intel fenyítésének hatására szintén nem aktiválta 865PE chipsetes alaplapjain a PAT-ot.''
    Nekem Gigabyte 8IPE1000-L (v 2.0) alaplapom van, és be lehet kapcsolni a PAT-ot!
    Az Advanced Chipset Features Setup-ban (Ctrl+F1, hogy megjelenjen ez a menü) a Memory Intelligent Booster és a Fast Chip Select opciókat kell enabledre tenni, és akkor aktív a PAT! Gondolom az Intel miatt találták ki ezeket a hülye neveket az opcióknak :)

  • Zoz

    őstag

    Amikor megláttam ezt:
    ''GIGABYTE M.I.B (Memory Intelligent Booster) technology is specially designed to maximize memory performance and boost memory bandwidth up to 10% by optimizing data transmission among CPU, north bridge chipset and memory. The innovative GIGABYTE M.I.B technology shortens memory latency time and enhances system performance without sacrificing stability.''
    Rögtön sejtettem, hogy a PAT-ról lehet szó :)

    Ahogy nézem a Gigabyte honlapon a 8IPE1000,-L,Pro rev 2.0,3.0, 8IPE1000 Pro2,Pro3,Pro-G, 8PENXP rev 2.0 alaplapok tudják ezt.

Aktív témák