Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    Sziasztok!
    Ez egy tök jó cikk volt. Gratula! :)
    Naponta több és több kamerás telefont adnak el, és fényképeznek vele lelkesen. pedig ott aztán minőségről nem nagyon beszélhetünk. (Most hagyjuk ki a sznobokat!)
    Ez a gép, szerintem nagyon jó arra, hogy elvigye az ember a strandra, meg a buliba, meg nála legyen, és csak úgy csináljon ''képeket''. Ha elkéri a haver, akkor nem kell neki magyarázni, hogy mi meg hogy. Itt nyomd meg oszt örüljünk :).

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

  • misimagaki

    aktív tag

    válasz Szeni #9 üzenetére

    A Photo Hall 77 Ft/db áron hívja elő a 10x15(?)-ös képeket. Ez nekem nagyon megfelel. Ez visszafelé is igaz, ha csinálsz papírképeket, akkor azokat digitálissá tenni megint ''költség'', ha mondjuk el akarod küldeni mail-ben (pl.). Tárolni is egyszerűbb a digit képeket.
    Persze ezek az én szempontjaim, természetesen másnak mások.

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

  • misimagaki

    aktív tag

    válasz Szeni #16 üzenetére

    Igazad van. A papírkép hozzáértő kézből nagyon ott tud lenni. Ilyen megfontolásból hívtunk az esküvőnkre profi fotóst, aki 60 képet csinált 20 kFt-ért, és az utólagos előhívás negatívokról 230 Ft/db, esetleg nagy tételben 150 Ft/db. Ezek a képek nagyon jók lettek. Annak ellenére tettük ezt, hogy volt az esküvőn még két digit gép, ráadásul az egyik elég jó masina volt, és aki kezelte az is értette a dolgát valamennyire. Ezekből a képekből utólag hivattunk elő, mert még fért az albumba, nincs akkora különbség a képek között, bár hozzá értő biztosan kiszúrná...
    Én már biztosan nem fogok hagyományos fényképezőgépet vásárolni, de digitálisból sem fogok nagyon beleszaladni a sűrűbe.
    Amihez nem értek, abba nem invesztálok nagy összegeket. Amatőr fotós tudásomat kielégíti majd egy olcsób gép is.

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Aktív témák