Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P34k

    tag

    Üdv!

    Néhány gondolat...
    1. ScienceMark - Érdekes célfeladatot old meg, olptimalizálva van mintkét gyártó utasitáskészleteire. Tökéletesen kijön a számozás. AMD nagyot fejlődött.

    2. Tömörítők - HT ide, HT oda, AMDék elszaladtak...:) ACE és RAR algoritmusaiban ott vannak az AMD optimalizációk, míg ZIP tesóban nincs :(. AMD mégjobbat fejlődött. Amúgy sztem itt is érződik az utasitáskészlet támogatása.

    3. Video konvertálás - MPEG algoritmus egy nagyon egyszerű számítás igényes algoritmus. Semmi extrával, tisztán számítási teljesítmény és kész...valszeg SSE támogatással, talán SSE2-vel. DIVX kodek nem nagyon képes hasznositani az AMDben lévő erőt, fogalmam sincs, mért nem képesek optimalizálni...talán mert nem is akarják. Intel csúszópénz powa! :))

    4. LAME encoder érthetetlen mér igy teljesitett, mig OGG kollégán már érződik, fejlesztették a srácok mindkét gyártó procijaira.

    5. Renderelés - Sztem itt még csak nincs is AMD optimalizáció a SWekben. Régen még hallottam LightWave-hez valami kiegészítő DLL csomagot, amivel az AMD procikat jobban kihasználta, de manapság...??...

    6. Játékok - No comment... 90% az emberek nek játszik, 5% renderel... AMD papírforma!

    7. PhotoShop - Adobe-s fiúk értenek a szakmájukhoz. Tökéletes teljesitmény mindkét részről. SETI meg kit érdekel? :DD

    Konklúzió

    2 gyártó, 2 úton, 2 megvalósitás, 1 cél... használd!!!
    Hogy mennyiért? Az már csak rajtad áll, hogy mennyit tud kiénekelni a zsebedből a sok kicsi kék emberke...
    Ééérdekes...míg nem volt A64 a piacon 200.000 volt egy csúcs P4, most meg...utánnad vágják, hogy a sok ''powajuza''' inteles legyen...:))

    (Presscott villany-sütőről meg ne is beszéljünk!!! :( )

    GG AMD!

    [Szerkesztve]

    Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

Új hozzászólás Aktív témák