Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz biker #24 üzenetére

    Szerintem az 25000-es kategória még lehet jó ár/érték arányú, ld. Altec. Én is építek (általában), de komolyan elgondolkoztam egy ilyenen, mert elfér, kompakt, erősítő included, satöbbi.
    Ja, a 10 centis cuccok jó, ha 50 Hz-ig lemennek neked, nemhogy 35.

    Meg itt megcsinálják helyetted a hangolást, a megépítés meg sokszor bukta.

    Szóval szvsz 25 körül még akár meg is érheti a dolog.

    while (!sleep) sheep++;

  • Den

    veterán

    válasz biker #24 üzenetére

    a 10k-ban benne van az erősítő is? Mert passzív hangdobozokat tényleg olcsón lehet készíteni, de az erősítő nagyon meg tudja dobni az árat. Én egy sub-ot csináltam, örültem hogy milyen olcsó lesz az egész, aztán az erősítő megtoldottA 30K-val, így viszont már nem olcsóbb mintha boltban vennék.

    Kárpótol viszont, hogy saját készítésű :)

    www.simson4t.hu

  • neduddki

    nagyúr

    válasz biker #24 üzenetére

    Hi!

    Eszembe jutt kedvec hangfalepito haverom jelmondata! Mindegy mi de kevlar ne! Egyetlen hangszorora mongyak ra, amejjik kevlaros hogy elfogadhatoan szolllll. Ennek ellenere ezek az elvetemultek eskusznek a papirra. Hat leht nekeik valami igazuk, ugyanis amit eddig Toluk hallotam az meseszepen szolt.
    A kedvecem azonban az, amikor a haver hs280-asat kicsit meg bugertak /ugy 60 rugobol/ hogy az hogy szolt! masik haverom 300 rugos/db missonje elbujdokolt mellette. A srac nyomban el is adta a francba! azota is a nautilus utan sirdogal, ojjan hozzaallassal, hogy aszt ugysem lovi meg senki. de elotte uj lakasba kell kotoznie, mert a panel fodem nem szeresse a nautilust! fene a jo dogat ha erre van pize!
    Nalma a hallgathatosagon van a hngsujj, ha 4-5 orat vegig tudok hallgatni anelkul, hoghy elkezdene idegesiteni, akkor mar rogton bele is szeretek a cuccosba. A kedvencem az amikor qva jo cuccok vannak osszerekva es minden megvan bennuk, de szarul szolllnak, sajnos tul sokat hallottam mar ijjet!
    Na mindegy ez egyedi problema. De azert EJJEN AZ IGENYES HANGAZ!
    Koszi a cikket Emvy.

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Aktív témák