Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RudiG

    tag

    Huhh:)...én most csöppentem bele a témába és úgy tűnik TFT lesz a fa alatt, már csak az a kérdés, hogy milyen.
    Már jó ideje foglalkoztat a kérdés...pontosabban mióta haveri körben megjelent az első darab elfogadható áron. Ez valami külföldről hozott Proview volt, amitől nem dobtam hátast. Aztán jött a másik havernak is, immáron asszem a tesztben is szereplő CTX. Ezen azért már szivesen pihentettem a szemem...
    Mostanra igen aktuálissá vált a kérdés a karácsony közeledtével, ezért igen intenzíven kezdem informálódni a haveroktól, s a netről különböző formában.
    Eleinte 19''-est szerettem volna vásárolni, ám ezek ára igen magas, igaz a szép kép nagy átlagban biztosított, ám egyenlőre nem érzem annyira jónak őket, hogy megkockáztassam egy ilyen monitor vásárlását;). A felmerülő a kategóriába tartozó monitorok a következők voltak: AG Neovo K-19(ezt most simán megvenném ha lehetne kapni/lehetőleg olcsóér/),ám sajnos ez a monitor mintha csak egy szép álom lett volna, egyszerűen sehol nincs.Úgyhogy maradt a többi: Viewsonic VX900, AG Neovo F-419, s esetleg a CTX P922(de ez drága).

    Szép lassan viszont felvilágosultam és beláttam, hogy kicsi vagyok még ahhoz a sújcsoporthoz, így maradtak a 17''-esek.A tesztben látható moncsik közül igazából a Viewsonic VP171b (valószínüleg ő lesz az áldozat az említett 3betűs helyről) fogott meg leginkább. Igaz a többi moncsi is tetszik ám a 2 kis hangszórót egyszerűen nem értem...
    Ám a döntés nem ilyen egyszerű, ugyebár felmerül a tesztben szereplő többi moncsi is, na és mellesleg nem utolsó sorban az ACER 1731-es (ennek csak 20ms-es a válaszideje a hivatalos honlap szerint), illetve az LF 1710B, melyről asszem sikerült lemondanom.

    Fontos szempont lenne az FPS játékok megfelelő, élvezhető megjelenitése(CS függő vagyok!!! ;p),de a kép minőség sem elhanyagolandó és a látószög sem elhanyagolandó szempont, ha már (nekem) sokat áldozok egy efajta eszközre.

    Ti mit tanácsoltok? Mit vennétek?

    üdv, én <~ˇ^ˇ~> ASUS-A6VA rullz >>*1.73 centrino . X700 . 2x512 DDR2 . 80GB 5400rpm .

Új hozzászólás Aktív témák