Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • HWS

    csendes tag

    válasz zsoltee10 #29 üzenetére

    Nem is oly rég behalt az alaplapom, így vettem egy abitot. A baj az volt, hogy még az első szériás p4-em volt rambusszal, így procit és memóriát is vennem kellett és ahogy az ilyenkor lenni szokott nem volt raktáron dobozos proci, tehát hűtő is kellett. Először valami gagyi hűtőt mutogattak nekem, de belémnyilalt az a kellemetlen emlék, amikor a sziréna 5 percenként megszólalat az alaplapon quake-ezés közben. Aztán kihoztak nekem egy ZALLMAN 7000 CU-t. Van rajta egy poti, amivel a ventillátor sebességét is állítani lehet. De nem ez a lényeg. Első install alatt véletlenül megakadt a venti az egyik ide kábeltől. Már felment az xp teljesen, amikor megszólalt a sziréna. Belenézek, és látom, hogy nem forog a venti. Megfogtam a rézbordát és olyan 40 - 50 fokos lehetett (60 fok már éget). Úgy szívja a hőt, ahogy kell! Később lecsekkoltam, ha megy a venti minimumon (1700 rpm), a borda hideg. Ez így már azt hiszem megérte a 12 bruttót. Tudom ajánlani mindenkinek! Ja 2.4-es p4 ketyeg alatta.
    A cikkhez csak annyit, hogy Gratula!

    .,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,

Aktív témák