Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Dr. Akula #19 üzenetére

    Tényleg? Láttál már 2020 év végén kiadott Latitude-ot? Komolyan írsz ilyen hülyeségeket? Mert ha láttál, akkor nem írnád le? Mondjuk az is sokat elmond, hogy neked is van valamilyen Latitude-od, de gyanítom az még valamilyen 54/5590/91 lehet, mert annak csak a hűtése volt rossz, a többi még rendben volt, na most nézzél meg egy új Latitude 5410-es, a rejtett hátra nyúló zsanérjaival, meg a kijelző káva merevsége kb egy HP ProBook 400 szintjén van a probléma, hogy a probook 2/3-adába kerül...

    Hol van forrasztott RAM a Dellben? A Lenovonál divat, de az én laptopomban is 2 slot van, nem forrasztottak erre semmit, szabadon bővíthető. Én is azt tettem, kit RAM került bele.

    Na kezdj el olvasgatni...

    Mi lenne az az 5? Eddig még egyet se találtunk.

    - Normális billentyűzet
    - Jobb hűtés
    - Nem soldered memória (Ugyan az új 54/5510-ben még meghagyták, még...)
    - Fém váz, nem "Carbon" váz
    - Ár!

    Nálad lehet, hogy ezek nem számítanak van aki tények alapján választ gépet.

    Elég vékony az az alumíniumborítás, így én annyira nem örülnék neki, hiszen mechanikai hatásra úgy is marad, nem nyeri vissza az alakját.

    Nagyon érdekes, nekem kb 2008 óta minden márkából volt gépem, de egy HP sem horpadt be normál használat mellett. Szóval szép ez az elmélet, de nem jellemző...

    Az alumíniumnak, vagy bármilyen fémne a billentyűzet körül látom értelmét, mert nem fényesedik ki mint az ABS műanyag, amit jellemzően használnak, még ha ötvözve is. A Fujitsu megoldása tetszik, ami csak felül fém.

    Nem csak úgy öregszik, meg reped mint a fene, nálunk több Latitude 5000 ment vissza, mert reped a gép zsanérja körül, ha a monitort rá dugdossák a gépre, nem az USB-c-s replikátorra, akkor reped a gép váza, mert annyira gyenge a "Carbon". Mennyivel jobb nem?
    A Lenovok, meg olyan csúnyán kompnak, mintha egy smirglivel csiszolnám. Bármelyik oldalról nézem meg, eddig a HP nyert, az nem kopik, Reped stb....

    Nem. A különbség az hogy te csak azt hiszed.

    Nem én nem magyar állami szférából szerzem, a tudásom, ahol a minden is Dell ugye tudjuk miért esetleg Lenovo, és ezt is tudjuk miért, hanem a versenyszférából, és nem Magyarországon, ahol az 530 éve halott Mátyás Királyt is megmutyizzák, ha épp Dell Latitude 5000-el kell elönteni az állami szférát, mert lölöke így jön ki jól.... Teljesen mindegy, hogy a gép alkalmas-e a feladatra vagy nem....

    Nagy különbség....

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák