Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Bandit79 #6 üzenetére

    Nekem volt i7-4700K-m és a frissített BIOS-szal 10-15%-kal csökkent a teljesítmény benchmarkokban. Játékokban is észrevehető volt a különbség, ráadásul pont hogy már a 4700K is kezdett kevés lenni nekem munkára és játékra is. Ilyenkor azért nagy érvágás az, hogy gyengébb lesz a rendszered teljesítménye mikor amúgy sem kielégítő. Elég egyszer beszopni ezt és utána rossz szájízzel nézel a gyártó későbbi termékeire is.
    (Tipikusan kb a veszel X gyártótól telefont, fagyogat akkor az a konklúzió, hogy a gyártó szar és nem veszel többet tőlük telefont. Tökmindegy, hogy van más modellje ami nem fagy, ez az eset minősíti magát a gyártót. Sokan nem csak száraz specifikációk alapján döntünk vásárláskor, hanem a support háttér is számít.)

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • Predatorr

    őstag

    válasz Bandit79 #6 üzenetére

    Az elmúlt 25 évben 2 kivétellel Inteles gépeim voltak, 1* AMD anyagiak miatt. Az amúgy is szar HT miatt i920 után sosem vettem HT-s procit, de az i5-ök is folyamatosan lassulnak. Mellesleg az van a laptopomban, úgyhogy a tisztánlátást még gyakorold. :P
    Melyik Inteles vesz 137 000-ért 8700K-t (amelynél már a 2600X 1.5* gyorsabb) (akciós), amikor olcsóbban megkapja a 3700X-et? Max amelyik idióta azt látja, hogy lebutított grafikával az Intel +3FPS
    Akkor ki van megbszva? :Y

    Dyingsoul: „szakértőnek” hiába mondod. ;)

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák