Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SylverR

    senior tag

    válasz valenc #92 üzenetére

    Nem Anti-aliasingről beszéltem, hanem a post processekről. Tudod, options, shaders - very high helyett jó lesz azaz átkozott LOW is. És akkor még akár fullhd-ba is mehet az a program értelmes tempóval. Nem kell fikázni ezeket az APU-kat. Marha jó teljesítményt nyújtanak. Néha leesik tőle konkrétan az állam, pedig ez csak egy kis 7530D. Ez még a gyengébbik. És nem volt pénzem 2400 mhz-es RAM-okra mellé.
    Ha van pénzed i5-re, meg 270x-re, egészségedre! Senki nem mondta, hogy ne vedd meg.
    De azt is megkellene érteni, hogy azért mert te ilyen túligényes vagy, más még élvezheti a játékot kisebb erejű konfiguráción is. Jó párszor leírtam már ezt egy barátomnak: nem az AMD lassú, hanem a hülye Intel gyorsított túl. Túlságosan sok erő van azokban a procikban. Épp azért, hogy ne kelljen fejlesztgetnie azon a téren. A profit mindig fontos. Persze a drágalátos júzereket meg ezzel szépen meg is lehet vezetni. Főleg, hogy a programozók meg ennek tudatában méginkább ellustulnak. Minek optimalizálni? Vegyé' ihetet!
    Hát vegyél. Nekem jó lesz a kis A8-asom is. Amilyen ritkán ütközök korlátokba, tökéletesen megteszi. :U

    Meg egyébként is a multiplayerben benne van az, hogy haverokkal játszol. Ott nem a grafikát kellene nézni barátom, hanem élvezni a játékot. De gondolom ezt fölöslegesen mondanom, úgyse érted meg. :N
    Aki multizik, és van egy kis esze, még egy csúcs konfigon is visszavesz a grafikából. Ennyi.

    Nem!

Új hozzászólás Aktív témák