Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    válasz hallador #30 üzenetére

    Komolyabb cégeknél a CEO gazdasági vonalról jön legtöbbször. Kb. pont ez az a szélességű látókör amivel szépen be lehet buktatni egy jól működő céget is. Ez valami mérnöki utópia, hogy az a termék az igazi ami lánctalpas és diagnosztikai kábelkorbács lóg belőle és soha nincs kész.

    Úgy általában véve nem tudom mit gondoljak erről a Surface Pro megoldásról. Nem vagyok benne biztos, hogy az emberek szeretnek legózni az eszközökkel. Tesztelni elfogadnék egy ilyet, a pocsék Surface RT még arra sem kéne. Az biztos, hogy a tabletek egyre vékonyabbak es könnyebben lesznek. Az ilyen Asus Padfone-féle megoldásokkal is az a baj, hogy ki akarja vagylagossá tenni a tabletet és a telefont ? Szerintem borzalmas elképzelés, miközben ugyanott viszi magával az ember a "halott" tabletet telefon üzemmódban is. Itt is azt érzem, hogy egy notebook jobb az adott feladatra, a tablet úgyszintén. Ez is üzleti döntés, az MS erőből nyomatja az x86 CPU-t bízva a jövőbeni fogyasztás csökkenésében, hogy le tudjon fedni mindent. A másik szemlélet pedig az hogy szépen erősödik az ARM vonal és nem kapkodni össze-vissza.

    [ Szerkesztve ]

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák