Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daczy

    aktív tag

    válasz Sanyix #215 üzenetére

    Éppen fordítva. Az ATi által támogatott játékokban jobb a 4850, a többiben inkább a GTS 250. :K De ettől még a 4850 jobb vétel, mert lényegesen drágább a GTS, és nem 3-6 FPS
    en múlik a világ!
    1-2 link, a nyugalom kedvéért: ;]

    CoD WaW(tudtommal ebbe nem volt nv keze) : [link]

    Left!Dead(szerintem a sourceban sincs nvkéz, magasabb beállításoknál otthagyja a 4850et) [link]

    Dead Space(tudom, hogy konzolos átirat, és itt egy 2GBos verziót tesztelnek, tehát ez nem tiszta értékű link, de akkor is érdekes)[link]

    FarCry 2 (ebben benne van az nv keze azthiszem, úgyhogy ez se teljes értékű link) [link]

    végül 1 eléggé új játékot linkelek, ami szvsz eléggé új grafikus motort használ:
    Call of Duty Modern Warfare 2 :) [link] (itt az átlagos felhazsnáló felbontásával)

    itt pedig magasabb felbontásban, az eredmény ugyanaz : [link]

    ennyit a múlt kártyáiról :R szerintem, mint már említettem, jobb a GTS 250, mint a 4850, de nem jobb vétel!

    Valóban több a reklám a PhysXben, mint a lehetőség de :(
    láttad már a Batman Arkham Asylum-ot, vagy a Mirror's Edge-t?

    GTX 285 és a HD 5870 csatájára inkább 20-30%ot mondanék, a 80% az eléggé erős :(

    ide a ph-s tesztet tudom ajánlani leginkább : [link]

    szerintem sehol se ugrik meg olyan überhatalmas előnnyel! Ahhoz képest, hogy olcsóbban gyártható, az áruk arányában ez nem látszik annyira :)

Új hozzászólás Aktív témák