Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    válasz mghltm #22 üzenetére

    Hasonló gépem van (Fujitsu t900), nagyon szeretem ölbe véve a ceruzájával használni, nagyon kényelmes. Lehet ujjal is vezérelni, de bökdösni jobban szeretem. Excelben is csak az zavar, hogy nehéz a cellák sarkát eltalálni, sajnos a legtöbb szoftvert nem ehhez a technológiához terveztek. Ilyenkor jól jön a touchpad. Legtöbb esetben viszont remek használni. A képernyőforgatást önmagában nem nagyon használom, csak ha táblává alakítom a gépet. Van a zsanérnak egy minimális (~1 mm) oldalirányú holtjátéka, de mindig meglep, mennyire tartja a feszességét. Táblaüzemmódban ritkábban használom, többnyire olvasásra, vagy néha játékra (pl Battle for Wesnoth pazar így érintőképernyőn). A képernyő felbontása nekem több, mint jó, 13,3"-re szerintem untig elég. A gépem hátrányai: hangos a hűtés, szinte állandóan megy. Nincs billentyűzet-világítás, ez nagyon fáj (a Dell-nek lehet, hogy van). Az üzemidő tartalékakksival az igazi csak, mondjuk én szinte mindig hálózatról működtetem. Erdőkének is jó a megérzése, a gép vastag és nehéz is (~2,6 kg), de az az igazság, hogy amibe anyagot is beépítenek, annak mérete és súlya lesz - ezzel együtt kell élni. Ezeknek a gépeknek viszont első osztájú a felszereltsége, ujjnyomat-olvasó, beépített kábelmodem, kutyafüle, egy egész dvd-nyi szoftver, több év gari - és egy szép vastag árcédula többnyire :)

    u.i: kíváncsi leszek a Win8-ra, azt hallottam, azt jobban kihegyezik az érintőképernyőkre, meglátjuk...

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák