Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz UnA #52 üzenetére

    fagyasztunk mi is húsokat, virslit, sajtot :K sőt kenyeret is, ha már szikkadt, de még nem penészes (bundás kenyérnek tökéletes és gyorsan kiolvad... melegszendvicsnek annyira nem, mert a széle könnyen kiszárad)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz UnA #54 üzenetére

    murphy-törvény: kenyér vagy este kellene, amikor nincs bolt, mert elfogy... ha pedig bevásárolunk többet, akkor tuti nem fogy annyira és ránk rohad :) és ahelyett, hogy ránk rohadna, inkább fagyasztjuk... (nem azért vesszük hogy fagyasszuk, hanem a megromlást/kidobást elkerülendően "megmentjük" ...utálok kaját kidobni... csomószor sportosra vesszük a figurát és csinálunk "mindent bele" kajákat... így készült pénteken jó rántotta, amibe beletettem a hűtőben talált szalonnát is: kajálás után kérdezett rá asszony, hogy ez az volt-e, mert az már avasodott :D ...jóízűen megettük azért)

    sajt meg van olyan, ami kiolvasztás után kenődik/morzsálódik, de van normális is, amin nem lehet érezni a fagyasztást... nagyrészt pedig tésztába gyúrva, vagy spagettire/pizzára/lasagne-ra tesszük, úgy abszolút nem észrevehető

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • nemlehet

    őstag

    válasz UnA #52 üzenetére

    Zsíros sajtokat lehet, annak nem változik meg az állaga. (vagy alig észrevehető) A gagyi trappisták persze szétesnek fagyasztás után (sok bennük a víz). De mondjuk tésztára, vagy rakott tetejére úgy is teljesen mindegy.
    Egyébként sokat számít, hogy milyen a fagyasztód, a kombi hűtőkben lévő -10-12 fokos nem igazán jó, mert túl lassan fagyaszt. Láda aljára rakva viszont nem képződnek hatalmas jégkrisztályok az ételben amik elrontják az állagot.

    Kenyeret mi is szoktunk fagyasztani, semmi baja nem lesz. Persze nem olyan mint a friss, de mindig van bent 1-2 a mélyhűtőben. Sose lehet tudni. Elfeljtünk venni, nem volt olyan amit szeretünk, ránktört a pirítósmánia, a szomszéd kért... Csak simán kiolvasztva is elfogadható, de ha az ember bedobja a sütőbe pár percre akkor közel olyan mint a friss.

    Amúgy az egész fagyasztásról nekem az a véleményem, hogy aki megengedheti magának az egyen mindig frisset, mert az a legfinomabb. Én sajnos nem tehetem meg, szóval vásárlok előre akciósan aztán nagy duzzogva elviselem ha esetleg nem olyan kirobbanóak az ízek.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • Lauda

    félisten

    válasz UnA #54 üzenetére

    Péksüteményt/kenyeret én sem fagyasztok. Annyit veszek ami elfogy, ha nem fogyna el kidobom. Inkább többször frisset. Húsokat ugyan így. Karajt lefagyasztod, egy hónap után már nem olyan. Tökig vannak az üzletek áruval, inkább mindig veszek frisset ami elfogy. Ami energia elmegy a fagyasztásra, annyit nem ér az egész, főleg kenyérnél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák