Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • debrejo

    senior tag

    válasz ripla #29 üzenetére

    Nekem például jól jönne, mondom is miért. Munkámból kifolyólag a munkaidőben nem használom a privát telefonom. A zsebemben van de lenémítva. Van céges telefonom, amíg dolgozom, azon vagyok elérhető. Ráadásul a termelésben (néha oda is be kell mennem) tilos bármilyen elektronikus ketyerét bevinni, kivéve a belső céges mobil.
    Jöjjön egy konkrét példa: Asszony telefonja töbkrement, 2 napig szervizben volt. Mivel mikroszimes, a régi teefonjainkba nem tudtuk a kártyát betenni, nem akartam a szolgáltatónál ezzel baszakodni erre a két napra, időm se volt rá. Megbeszéltük, erre a két napra teló nélkül marad, ha valami van, küld egy e-mailt. Mikor üt be a krach ha nem ilyenkor, másnap összecsuklott a kutyánk, alig tudott lábraállni, asszony írja az e-mailt hogy azonnal menjek haza, el kell vinni a kutyát sürgősen dokihoz (aki messze van, asszonynak nincs jogsija). Nem a céges címre küldte hanem a privátra (a cégeyt se csekkolom 5 percenként de az legalább pittyeg), 2 órával később olvastam csak el...A karórámat azonban szinte ötpercenként csekkolom. Az ilyen esetekre nagyon jól jönne, plusz tudom hogy ha bizonyos emberek keresnek a priváton munkaidőben az fontos lesz (anyám-apám-hugom). Rétegkütyü de van akinek jól jön(ne).
    Visszatérve az órához, az ötlet tetszik, üzemidő frankó, a dizájn viszont... Sosem tetszettek a sportórák.
    PS: a kutya köszöni azóta jól van, szerencsére, még időben hazaértem. :)

    [ Szerkesztve ]

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz ripla #29 üzenetére

    +1
    Én sem látom semmi értelmét ezeknek az okosóráknak. Baromság az egész. Semeddig nem tart elővenni a telót.

    És akkor még az órát is töltsem naponta... Há persze!

Új hozzászólás Aktív témák