Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    válasz k1csi #12 üzenetére

    Köszönöm, be fogok nézni az EOS topikba! Amatőr szemmel azt látom, hogy a két nagy márka, de főleg a Canon halogatja az igazi innovációt, miközben 4/3 fronton nagyon belehúztak a többiek. A Canon esetében azt érzem, mintha sokszor újracsomagolnák a meglévő technológiát és a komolyabb videós képességeket a 10000 USD+ árú gépekre tartogatják. Ezzel úgy általában nem lenne bajom ha valóban technológiai ugrást, innovációt kéne kifizetni, nekem viszont úgy tűnik csak egyszerű szegmentálás zajlik. A Pana GH3 mozgatja a fantáziámat a legjobban, viszont olyan drága dolgok ezek, hogy komoly hosszú távú költségvetési tervezést igényel :)

    (#13) jap:

    Nem tudom mi ellentomondásos ebben számodra. Lehet, hogy a "Flat Look" kifejezést kevered az élességgel. Az már nem jó, ha utólag kell rátenni azt ami nincs a képen. Optika, szenzor, CPU (kiolvasási módszer, kodek, stb...) , szoftveres réteg. A kép valós élessége eldől az első 3 komponensnél. Utána amit írtam csak továbbgondolása annak, hogy pusztán szoftver oldalról mi mindent meg lehetne még csinálni ugyanazzal a hardverrel. A 422 kapcsán azt néztem múltkor, hogy gyakorlatilag ez a minimum a normális greenscreen-hez.

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák