Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    Elég jól elszaporodtak mostanában ezek a kis kütyük. És ennek örülök is. Régóta gondolkodtam egy kisfogyasztású, halk, apró htpc összerakásán. Aztán megjelentek ezek a lejátszók és ezt a "gondot" egycsapásra megoldották.

    Vettem is egy a.c.ryan minit, ami 25K-ba került. Az elvárásaimnak tökéletesen megfelel, minden kritériumot kielégít sokkal jobban, mint akár egy matx vagy itx-es gépecske, és szerintem az ára is töredéke annak, mint amibe egy "normális" htpc került volna.

    Használata kényelmes és egyszerű. Úgy vélem szép jövő állhat ezen termékek előtt, ha szélesebb körben felismerik előnyeit. Ami miatt ez lassú lehet, az talán az, hogy aki eddig látta az én lejátszómat, az mind megkérdezte, hogy az meg mi? Aztán, meg, hogy mire jó? És hova teszem a lemezt. Tehát az emberek nagy többségének fogalma sincs, hogy milyen lehetőségek állnak előttük. Nem is csoda, hisz az áruházak polcain nem ezek vannak elöl a, hanem az 50-100K-s BR lejátszók. Ahova én szoktam néha menni vásárolni, ott is így tolják éjjel-nappal a kék humanoid lényekről szóló történetet, nagy betükkel hírdetve, hogy ez bizony blu-ray, ez kell neked, a mellete lévő táblán pedig az áll, hogy: hitelosztály ---> .

Új hozzászólás Aktív témák