Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 64b0r

    aktív tag

    válasz Traxx #25 üzenetére

    Nálam is ugyanez történt. Mondom mi a fene vírus van a prohardveren? De mivel én is avira-t használok, én inkább azt mondanám, hogy a vírusleiró szekvencia adott fals pozitív találatot. (Nekem azt is kiirta, hogy ez valami java-s trójainak az azonosítószekvenciáját találta meg.)

    [ Szerkesztve ]

    On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

  • 64b0r

    aktív tag

    válasz Skizz #29 üzenetére

    Csak az a gond, hogy akkor még drágábban kéne mérniük a kártyát. :(
    Ugyanis eleve szűrve vannak, amikre rá merik tenni a gyári tuningot (nyilván csak a jobban sikerült chipek bírják a dolgot) Egyszerű gazdasági érdekből álltak meg 980 MHz-nél:
    Példa: (ex has, nem tudom mik a tényleges számok)
    Ha 1000 darab chipből 500 db-ot fel tudunk húzni stabil 980 Mhz-re, de ezeknek csak a fele bírja stabilan az 1 GHz-et, akkor jobban járunk, ha eladunk 500 majdnem 1 Ghz-eset, mintha eladnánk 250 tényleg 1 Ghz-eset. Így 500 chipet lehet extra profitért értékesíteni ugyanazon a pofátlanul magas feláron, mintha csak 250 darabot adnánk el. (mielőtt valaki beleköt, azért írtam pofátlanul magasat, mert ez gyakorlatilag tiszta haszon nekik: ha ők válogatják le a chipeket, akkor pont ugyanannyiért veszik a jobbakat, mint az átlagosakat)

    MOD: És egyébként is, a majdnem 1 GHz-es csipet is úgy jelenteti meg minden lap, hogy ott a névben az 1 GHz. :D (Pont ugyanaz mint a boltokban a 199.999 Ft-os TV-k, VP nem spórol semmit, de jobban alszik így, hogy nem kettessel kezdődő öszeget ad érte :DDD)

    [ Szerkesztve ]

    On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

Új hozzászólás Aktív témák