Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sethdobaloah

    senior tag

    Én nem tartom magam mindenhatónak, ezért betartom a szabályokat, és nem takarózom olyannal, hogy minek ha nem ártok vele senkinek.
    Pont az a lényege a szabályozásnak, hogy azoknak is menjen az együttélés a többiekkel, akiknek ez saját kútfőből nem menne.
    Én nem tudom 100% állítani minden sebességkorlátozás tábláról ,hogy az viccből / figyelmetlenségből van -e ott, vagy tényleg szerepe is van. Tekintve mennyien halnak meg az utakon abszolút gyorshajtás miatt, ezzel nem vagyok egyedül. Szóval egyszerűbb mindet betartani.
    Lehet valami elsőre hülyeségnek tűnik, de lehet az is, hogy csak nem ismeri az ember az összes körülményt. Persze az is lehet, hogy tényleg hülyeség volt.
    De szerintem ez elég olcsó ár azért, hogy ha mégis elrontok valamit, akkor nem meglincsel a sértett, hanem majd lerendezem a megfelelő hatósággal.
    Fiatalon nagyobb volt a "jogos felháborodásom", de valahogy sosem láttam az őszinte összekacsintást az autósok szemében, amikor lerúgtam a tükrüket mert a bringaútra parkoltak. Pedig ugyanazt csináltuk, ő leszarta az én jogaim, én meg az övéket. Ők sem gondolták, hogy bárkinek is ártanának hiszen csak beugrottak egy cigit venni. Én meg csak korlátolt voltam, és nem gondoltam bele.

    ...csak én vagyok helikopter?

  • Sethdobaloah

    senior tag

    válasz Dr.Zoo #39 üzenetére

    Helyszíni bírságot adhatnának 1 km/h-s sebesség túllépésért is, már ha lenne olyan eszköze a rendőrségnek, amivel ilyet bizonyítani tudnának. (mondjuk Svájcban sem hiszem hogy van ilyen, szóval az amolyan urban legend lehet)

    ...csak én vagyok helikopter?

Új hozzászólás Aktív témák