Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZSAPI

    csendes tag

    Egy kis user story: "Unnamed Pictureservice Company" kedves telefonos értékesítő hölgyeménye felhívott pár hónappal ezelőtt. "Érdeklődnék, hogy mennyire van megelégedve az internet szolgáltatásunk sebességével." jeligére. Szépen kultúráltan elmondtam neki, hogy a sebességgel semmi gondom, és hogy remek sebességgel töltöm a triplaX-et, ..... kivétel mikor fél napokra átlag heti 2x könnyes búcsút veszünk egymástól az internettel. Erre nagy boldogan elkezdi a mondókáját, hogy akkor remek híre van mert most +200 forintból tud ajánlani egy 2x olyan gyors és sokkal stabilabb csomagot. ???? Amikor az internet csmagot választottam biztosan nem figyeltem az apróbetűs részre és tudtomon kívül a félstabil csomagot rendeltem meg. My bad :))

    Amúgy a magyar nyelvű TV csatornáktól mentsen meg mindenkit a mindenható hatalom. csak internetre fizetek elő és köszönöm szépen jól vagyok. TV-m meg sima sokéves samsung full hd. Tv előfizetéssel max HD amit el lehet érni itthon. 4k helyett lehetne full HD-ért rimánkodni. Az is több fényévnyi lépésnek számítana előre. Mondjuk a hazai piacot ismerve gondolom méregdrága lenne az is a normál SD trutymóhoz képest.

    ja+aha=jaha

Új hozzászólás Aktív témák