Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz ZSAPI #31 üzenetére

    nekem volt upc-vel egy negyed éven át tartó "vitám", hogy szar a net amit adnak, de ők ragaszkodtak, hozzá, hogy nem szar, mert bemérték és nem látnak hibát ... sok-sok próbálkozás után végül átraktak ipv6ról ipv4 címre (a sokadik ügyintéző), és hirtelen minden hiba elmúlt ... valami nagyon rossz az ipv6 névszervereikkel a upc-nél ...

    a másik, fél évente hívnak, hogy TV-INTERNET-TELEFON csomagot hűséggel... hűség nélküli csomagban van csak internetem (elvileg).. gyakorlatilag rám sóztak még egy telefon szolgáltatást mert nélküle 1500F-tal drágább lenne az internet csomag (2000el, de 500Ft a telefon, így 1500).. csak azt nem értik meg, TV nincs (fizikailag se), igaz, telefon se így azt ha hívni akarná bárki (a számát se tudom) ... valahogy mindig rémálmaimat tudná kísérteni, hogy egyszer csak beállít egy szerelő "most bekötjük a TV-t" címszóval, és csak keresi-keresi a készüléket, hogy "hova dugtam el", mert nélküle nem tudja beállítani a boxot...

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák