Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz instantwater #834 üzenetére

    Azért szépen testre lehet szabni pl a Poco F2 Pro AMOLED kijelzőjét. Nagyjából beállítottam olyanra mint az F1-é, így már egész használható, mondjuk alacsony fényerőn vannak azért gondok sajnos így is. Ha nem lehet mélyen belenyúlni az AMOLED beállításaiba akkor viszont nagyon gáz. A Poco is vagy zöldes vagy pirosas árnyalatotú az előre definiált beállítástól függően ami ciki is meg baromi frusztráló is. S10+-on meg Note 9-en inkább pirosas árnyalatú fehéret láttam. Inkább jó fényerejű IPS kijelzőket kellene zömében a drágább telefonokba rakni, az AMOLED meg maradhatna az alsó és közép kategóriába, olcsóbb is az előállítása meg bőven vannak vele színbeli gondok, plusz a beégéstől is tartani kell aki masszívan használja is a telót. De persze erre nem fog sor kerülni ameddig több pénz van abban hogy a mára már olcsóbb technológiát ügyes marketing stratégiával a legdrágább telókkal is eladják. Ha beég ráadásul hamarabb csereérett is lesz a készülék ami megint a gyártóknak és a fogyasztói társadalomnak kedvez. Mi örülünk mert okkal vehetünk megint újat és "jobbat", a gyártónak meg áramlik a pénz befelé.

  • hkari

    őstag

    válasz instantwater #834 üzenetére

    Ez emberfüggő. Engem pl nem érdekel a szinhűség. Ránézni jobb az amoledre számomra. Grafikai munkára meg monitort használok :) Teljesen jó a Poco kijelzője ebben az árkategóriában, de ha egy bármilyen amoled után ránézel, akkor azért vannak bajok. A fekete igenis nagyon fontos, és ha egyszer megszokod, hogy nem szürke a fekete, akkor nagyon nehéz visszatérni IPS-re.

Új hozzászólás Aktív témák