Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluerainbow

    Közösségépítő

    Megvolt a Bluegifter program főpróbája.

    Nagyot alkottak a fiuk (ruti és Zszso). Csak annyit a programról , hogy nemcsak hogy autómatikusan posztol , és felvezeti a jelentkezők listáját , hanem ha lejárt a jelentkezési határidő , és elinditom a sorsolást , magátol egyszerre kisorsolja az összeset amit kell , a nyerteseket pedig ki is posztolja és frissiti a blogbejegyzéseket.
    Ezáltal a csalás vagy részrehajlás kizárt (ha egyesek kételkedtek volna bennem) , mert nem én sorsolok , nem én vezetem fel a nyertest. Ujrasorsolni gyakorlatilag nem lehet , mert a program megduplázná a posztokban a teljes sorsolási szöveget , azt pedig mindenki látná. Azon tul pedig a program nem tud 2x sorsolni , mert amikor egy játékot kisorsolunk , onnantól megváltozik az adatbázisban a státusza és nem veszi többet figyelembe a program.
    Egyszerre mindezt , sőt még fel is vezeti a nyertesek nevét és a sorsolás dátumát ruti táblázatába. Mindez most 1 klikk. Ezeket eddig én manuálisan csináltam , és legalább 1 óra volt hétköznap , és majdnem 2 hétvégén.
    Nekem már csak a privát üzeneteket kell elküldeni.

    Nagy köszönet nekik , ez nagyon nagy segitség nekem. :C :R

    Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

Új hozzászólás Aktív témák