Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Psych0

    őstag

    válasz baluka26 #40 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy szar gazdasági szakemberek lesznek(lesznek annyira jók, mint ahogy a világgazdaság most kinéz...), hanem, hogy simán lehet látni egy csoportról, hogy mérnök lesz vagy valami GTK-szakember. Mert te azt mondtad, hogy vannak rosszabb alfahímek a világon, én meg az iskolát vettem alapul, ahol, ha 100 mérnökre jut 1 douchebag, akkor 100 menedzserre jut 25.

    Még egyszer mondom, nem érdekel mit tanulnak, amitől jó szakemberek lesznek(amúgy minden mérnök tantervének 10%-a ilyen GTK bullshit, ami alapján nem véletlen nézzük le a tantervüket), biztos jobb dumájuk van, menőbb főnökök lesznek, szuper prezentációkat nyomnak le és ettől jók, amikor egy mérnök sokszor introvertált, általában nem divatos, és nem brillírozik a prezentációkban, de tud alkotni, és ez a nézetbeli különbség oka. Sehol sem látsz orvosi képzést, bölcsész mellett mert nem illik össze, de kb. most ez van a BME-n is.

    "As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Új hozzászólás Aktív témák