Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz razorbenke92 #168 üzenetére

    Penztarosnak belyegeztek hatalmas viccbol, csak azert irtam le. Egyaltalan nem felvagaskent, ha erre gondolsz es nem is igazan szeretem a szakmamat, mert tul stresszes, es ha mar erre is kerdeztel, Bsc+Msc diplomam van kozgaz teruleten, no nem mintha a diploma valos tudast adna ezen a teruleten (mashol se nagyon). Kurvara nem nezem le azokat sem ugyanakkor, vagy eppen ezert, akik nem felsooktatasi intezmenyben, hanem alternativ modon szereztek a kello tudast.

    Ez a posztod (pontosabban amit ideztel) pedig ujfent tele van demagogiaval. Még a prostituciora koltott penzt belefoglalhattad volna pluszban, ugy lett volna az igazi, bar lehet abbol is tobb forog vissza a gazdasagba, mint ebbol.
    Ismet nem veszed eszre, hogy te magad mennyire demagog vagy.

    Folyamatosan lekezeloen irsz valami erthetetlen oknal fogva, pedig vilagosan elmagyaraztam, hogy az az egyik bajom, hogy tobb gyult ossze, mint amennyi indokolt lenne.
    Fiatal baratom, sosem mondtam, hogy ebbol meg lehet oldani a vilag ehezeset. Azt mondtam, hogy rengeteg dolog hasznosabb lett volna mint ez. Ha egy kisebb csoport ehezeset vagy felzarkoztatasat megoldottuk volna, mar elorebb lettunk volna, mint ha ujrahuzzuk a vilag legoregebb fantasy story-janak egyik IRL epitmenyet a sok kozul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák