Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tescodr

    tag

    válasz Csapoati #17 üzenetére

    Először is Grat a teszthez,régen nagy NFS fan voltam de az új játékok nem tudnak már lázba hozni helyette ott van a Forza.
    Az fps kérdés pedig csak az utóbbi időben lett ennyire kiélezett emlékszem annó az ős időkben örült mindenki ha egyáltalán futott valami rendesen,emlékszem a hl1-nél csodájára jártak a gépemnek hogy hogy OpenGL el milyen jól néz ki és van 30fps-em.Pc klubba viszont én jártam nyáladzani hiszen ott már volt Gforce3 TI 128mb-os kártya amivel Csillogott a víz (Pixel shader 1.0) és cs 1.3ban 50fps volt stabilan!De igen változnak az igények manapság a fix 60fps elvárható a modern megjelenítők mellett és igen csak sokat ront az élményen a shutter és a különböző fps laggok.

    [ Szerkesztve ]

  • DigitXT

    félisten

    válasz Csapoati #17 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy volt, akit 10 évvel ezelőtt is* érdekelt, hogy számára
    élvezhetően fusson a játék, és ezért képes volt kompromisszumokra, állítgatta
    a grafikát, hogy még (látványban is) megfeleljen, de már "irányítható" is legyen.
    Ha vmi alá akármilyen erős vasat raksz (akár évekkel később!), vagy akárhogy
    butítod a grafikát, mégse tud 30-nál többet, az gáz. Nagyon gáz! Van akinek jó,
    de nem kell (magadból kíndulva!) hajtogatnod, hogy bullshit, hogy bárkit zavar.

    Ha érdekel, én nem venném meg az új NFS részt, ha lockos lenne: nem véletlen
    hangsúlyozzák, hogy ez már nem az! Valószínűleg nem vagyok vele egyedül.:)

    Tudod mi nem volt 10 évvel ezelőtt? Ennyi ótvaros konzolport. Na jó, sajnos ott
    is előfordultak ilyenek, pl. a PS2 miatt agyonbutított (baltával faragott főhős:D)
    PoP:TT, ami jó két évvel később csúnyább volt, mint a 2003-as Sands of Time...
    De ennyi. Vettem alá egyre jobb VGA-kat, és bár szebb nem lett, az X800Pro-n a
    végső boss-fight jóval könnyebb / szórakoztatóbb volt, mert nem szaggatott be.
    De tisztán emlékem, hogy a Sands of Time hogyan vált játszhatatlanná (10 fps)
    az FX5200-on, amint kiértél a nyílt terepre. Az annyit tudott. A 9600XT erősebb.
    De pl. a Warrior Withinben észnél kellett lenni vele, mert csodát azt nem tudott!
    Ahogy az NFSU2-ben sem. Vitte, de az AA-t jobb volt elfelejteni... Az FX5200-on
    meg jobb volt mindent elfelejteni, s még úgy is szaggatott, de végigvittem, mert
    jó volt a játék, és nem volt akkor és ott más választásom, az a gép volt kéznél...

    *: és továbbra is tartom, hogy ennek SEMMI köze az eltelt évekhez, bár furának
    hat, hogy olyat írsz, hogy még 22-24 évesen is örültél a lyuknak a seggeden.:F
    (Ebből következtettem, hogy inkább most lehetsz annyi. Akkor tévedtem, LOL.)

    A 24 fps viszont sosem volt mérőszáma PC grafikában semminek... az a mozi.
    De ne is folytasd: leírtuk a véleményünket. Max. nem értünk egyet ezután sem!

Új hozzászólás Aktív témák