Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • HavocS

    senior tag

    Engem marhára nem zavar, ha valaki meleg, addig, amíg nem keresztezi a privát szférámat, én se fogom az övét. Az utcán felvonulás viszont metszi a privát szféra halmazát, szóval arra már azt mondom, lóf.t. Gondolom a BRFK is azért nem engedélyezi, mert nem akarja megismételni a tavalyi mókát, a homik meg már csak azért is erőltetik, hogy most ők lesznek a mártírok, jól megdobálják őket, pedig ők csak békésen felvonultak.

    Nem.

    A szexualitás, mint olyan magánügy, és senkinek semmi köze nincs hozzá, lehet az ember csak simán prűd, nem kell hozzá a melegeket gyűlölni. Másrészt engedtessék meg, hogy elborzasszon a gondolat, hogy mit dugnak hova... és igen, ez tesz homofóbbá. Most jön a 100 000 Ft-os kérdés: bizonyára nem véletlenül került a "fóbia" a kifejezésbe. Ha valaki a pókoktól, a bezártságtól stb. retteg, azt miért nem akarják "meggyógyítani"? Jogom van undorodni valamitől. És ettől függetlenül nem ítélem el őket, mert nem tudom, mit éreznek, ha ezt látják szükségesnek, tegyék, ugyanúgy nem ítélem el azt, aki szereti a tökfőzeléket, hiába utálom :). Csak ne emlegesse egyfolytában, hogy megint azt evett, mert felfordul a gyomrom.

Aktív témák