Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz szab.tam #9 üzenetére

    Nem értem IStent, meg a keresztény vallást mi a francnak belekeverni. Miért nem lehet elfogadni , hogy a homoszexualitás jóval másabb "másság" mint az állatokkal vagy gyerekekkel fajtalankodás (ti. itt mindkét fél felnőtt, és önszántából egyezik bele dolgokba , míg ez azért állatoknál és gyerekeknél kicsit khm...másabb )

    Én spec bár nem vagyok közéjük tartozó, de ha betiltják ilyen hülye indokokkal, istenbiza kimentem volna /kimennék tüntetni.

    Felvonulás pedig jó lenne, persze, ha nem ilyen direkt polgárpukkasztásra hajaznának egyesek (viszont van egy olyan érzésem, hogyha nem az lenne, akkor meg semmit sem érnének el vele, max azt , hogy beszélnek róluk).

    Egyébként meg, magyarországon vannak mindenféle csoportok. Közösségek .Ezek a közösségek rendezhetnek felvonulást (biciklisek, gárda, elektronikus zene "szerelmesei" , stb.) ők miért nem?

    Miért nem lehet ezt is hasonlóképp kezelni, mint pl.a bőrszínt? Hm? Miért kell ennyire gyűlölni azt, aki valamiben más?

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák