Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz QwErTy42 #15 üzenetére

    Nekem volt egy HP deskjet 600, ami eszméletlen sokáig bírta és végül csak azért dobtuk ki, mert már tényleg nagyon öreg volt, de még működött volna, ha lett volna hozzá nem beszáradt patron. Apáék a HP laserjet-jüket még mindig használják pedig az is legalább 10 éves.

    Aztán vettem egy pavilion dv5-t nagyon sokért. Ami tönkre mehet egy laptopban az tönkre is ment benne. A 8440p mechanikailag nagyon pöpec, de a driverezése az fúúúúúúú de sok anyázás volt. Külső monitor + dokkoló igazi rémálom volt. Aztán jött a multifunkciós nyomtató. Több száz megás valamit kellett feltenni, hogy egyáltalán csináljon valamit a szerencsétlen, de borzasztó volt. Hol nyomtatott, hol nem. A scanner programja is nagyon érdekes volt. Aztán meguntam vettem egy Epson-t és nagyon furcsa volt, hogy minden hiszti nélkül nyomtat.

    Nem szoktam márkát csak úgy leírni, de a HP megérdemelte, ahogy az MSI is, és hogy mondjak ellen példát. A FuSi híresen rossz laptopokat gyártott, ennek ellenére a paviliont követő laptopom egy Fujitsu lett, amit több mint 2 éve boldogan használok.

    Nem vitatom a vállalati ágát, mert nem ismerem. De az átlag userek felé már nem a minőséget próbálják tolni.

    (#17) QwErTy42: Most őszintén, ha az utóbbi 4 évben csak rossz tapasztalatod lenne egy márkával, a következő kütyüdet is onnan vennéd? Példának okaként, hogy ha az utolsó két-három beszerzett vállalati HP-s valamivel csak a nyűgöd lenne, és semmi se akarna menni jól, akkor következőleg is ezt ajánlanád a főnököknek?

    [ Szerkesztve ]

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák