Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • helltp

    aktív tag

    válasz Memmaao #28 üzenetére

    Hát nem tudom, én mindig előnyösebbnek tartok egy nyitott operációs rendszert, mint egy zártat, az android wear pedig elég szépen frissül, és fejlődik.
    A Ticwatch 2 napot ígér aktív használat mellett nem egyet (mondjuk kétlem hogy abban folyamatos GPS és pulzus beletartozna), itt a hírben meg 35 óra van írva folyamatos GPS-el meg pulzuskövetéssel, majd kiderül hogy a Pace 2 mennyivel tud többet, szerintem kb a dupláját fogja tudni azonos felhasználás mellett, nem az ötszörösét. De az az igazság, hogy ez nálam nem oszt nem szoroz, én szerintem egy okosóra vagy bírjon ki 1-2 hetet (pebble), vagy nekem mindegy hogy
    minden este, 2 naponta vagy 4 naponta töltöm.
    Egyetértek az anyaghasználattal, az acél zafír kombináció nagyon prémium kategória ezzel a szénszálas polikarbonát dologggal viszont nem vagyok kibékülve, szvsz elcsépelt. Kijelző technológia meg preferencia kérdése, én nem szeretem a reflektív cuccokat meg sem közelíti az oled minőségét, oled esetben a fekete háttéren fehér tartalom pedig szerintem bármilyen napfényes időben látható. Az S-et azért nem kevertem ide, mert az végképp sportos, a matt fekete E egy kellemes bőrszíjjal inkább ellenfele szerintem a Pace 2-nek, kiváltképp hogy az S jóval drágább.

    Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

Új hozzászólás Aktív témák