Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz HUNited #987 üzenetére

    Azért mert az valóban az ipari hulladék kategória :) Egyszer vettem egy bip klónt, 1:1-ben kívülről ugyanúgy nézett ki mint a bip. A bip-et vettem előtte pár hónappal azt hiszem 20-25e körül, a klón meg volt valami 9e aliexpressről. Gondoltam asszonynak majd jó lesz, meg kíváncsi is voltam mit tud az a cucc amit egyik kínai a másiktól lopott :D Pár napig szenvedtem vele (valami méhecskés logós, bee... nevű gusztustalan nulla tudású sárga színű app volt hozzá) aztán azóta azt se tudom melyik fiókba dobtam be (de az is lehet kihajítottam a kukába). Három nap alatt lemerült, szrt se mért (se pulzus, se alvás), értesítést néha mutatta de inkább nem, hívást 10-ből 9x nem jelezte, lépéseknek számolta ha gépeltem, stb stb. Azaz a legalapabb okosóra funkciókat se tudta normálisan előadni. És nem az volt hogy majd jövő héten egy app frissítés talán megoldja mint a zepp-nél, fél vagy egy éve fent volt play-en már az az app verzó mikor felraktam és szerintem azután se frissült soha. Azért a két véglet (a nagyon sz.r, meg a k..a drága) között elég széles még a spektrum.
    -
    dioka7: +1 úgy-úgy :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák