Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Fejvadi #336 üzenetére

    Nekem THL W8s, Bátyámnak van Lenovo A8 A806. Én Debrecenből szoktam hívni, bátyám vidékről.
    De haveromnál is ugyanez van, neki Galaxy S5 van és ő ráadásul Bp-ről telefonál velem. Beszélgetünk-beszélgetünk, iszonyat jó a hangminőség, elkezd 1-2 perc múlva, vagy akár 5 perc múlva (nagyon változó) megjelenni egy olyan anomália a vonalban, mint mikor nincs térerő és akkor átvált a régi hangminőségre, ami ugyanolyan, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt.

    Másokkal is elő szokott fordulni egyébként nem csak az említett személyekkel, csak velük beszélek általában hosszabban mivel ingyen hívjuk egymást. Mutteromnak butafonja van, na vele mondjuk alapból csak a gyengébb hangminőségű vonal szokott fennállni, de vele legalább a hívás elejétől kezdve így nincs meg az a kb 5-10 másodperc amíg szakadozik a hang.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák