Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    Én sem értettem hozzá sajnos és nem olvastam utána mikor vettem a házimozit.
    Az erősitőt utánna néztem ,de a hangfalnál csak a méretet néztem és nem a minőséget és nagyot csalódtam.
    Emiatt nem tudom rendesen kihasználni az erősitőt, hogy mit is tudhat.
    70k ért vettem pár éve (akkor még ott volt a belépőszint )egy onkyo TX-SR505E-t Mert azon már volt HDMI bemenet,de azt csak később tudtam meg, hogy ezek csak Passtrouh rendszerüek, vagyis nem tudom az erősitőbe tartani a hangot róluk.
    Ezt nem irta semmi sem mikor megvettem .
    A hangfalak meg egy SAL2610-es szett , nos itt azt hittem, hogy majd a 2x 25cm-es mély hsz majd szét viszi a házat, hát olyanyira nem, hogy a másik szobába simán TV-s nek mellette :(. Mert passziv mélyei vannak csak.A szoba elrendezése helyhiányában nem teszi lehetővé sub vételét.
    Ha egyszer majd lehetőségem asódik lecserélem az egészet,bár az erősitővel nincs gondom,de a hangfal miatt nagyon csalódott vagyok.
    Most már erősitőből csak olyat néznék, ami felskálázza a videot és a hálózatra is köthető és az ősszes most használatos szabványt tudja.Ez a Denon meg is felelne,de az ára nekem sok.
    Hangfalból,meg csakis aktiv szubosat,mert lehet hogy vannak olyan rendszerek aminél jobb a passziv,de én már egyszer csalódtam benne ,mégegyszer nem akarom ezt a hibát elkövetni, mikor a kis párcentis hangrendszerek aktiv méllyel lemossák az én hangfalamat

Új hozzászólás Aktív témák