Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • füles_

    őstag

    válasz b. #27 üzenetére

    Leírtam, hogy mi a zsarolás, olvasd el mégegyszer.
    Kézzelfogható bizonyítékot nem tudok mutatni, de mivel Kyle Benett információi a témával kapcsolatban eddig teljes mértékben igaznak bizonyultak, ezért biztos vagyok benne, hogy nem csak az égből kapta elő azt sem, hogy a nem GPP tagok kimaradnak a jóból, amit az Nvidia szolgáltat.

    A brandeket nem az Nvidia építette fel, hanem a brandek tulajdonosai. Egyébként teljesen érthető, hogy Nvidia GPU-k vanna túlnyomó részben a gamer notikban, mivel maga az architektúra mobil fókuszú, meg hát ugye az Nvidia uralja a GPU piacot.

    Igen, sok mindent hozott az NV az iparágba, de abban már nem vagyok olyan biztos, hogy mindnek pozitív hatásai lettek volna. Még pár éve eléggé innovatívak voltak, és olyan dolgokkal álltak elő, amelyek tényleg előretolták az ipart, ilyen például a Unified Shader. De az utóbbi években mit láttunk tőlük? Az iparági problémák megoldása nem igazán érdekli őket, inkább brute force mennek előre a hardvereikkel, amíg el nem érik a fizika határait, miközben éldegélnek a saját, ha fogalmazhatok így, valamilyen mértékben az iparágra káros zárt rendszerükben, amibe példaképpen beletartozik a GameWorks és a G-Sync is.
    Nem hinném, hogy jelen esetben még az Nvidiát kellene sajnálnom.

Új hozzászólás Aktív témák